Sunday, May 26, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiPolicia i dënon dy shoferë tê dehur nga Struga

Policia i dënon dy shoferë tê dehur nga Struga

Më 11 dhe 12 maj 2024, në periudhën nga ora 23:00 deri në orën 04:00, gjatë kontrolleve të policisë në Ohër dhe Strugë, zyrtarët policorë kanë ndalaur 6 drejtues mjetesh të cilët drejtonin automjete nën efektin e alkoolit, nga të cilët 4 në Ohër dhe 2 në Strugë.

Menjëherë janë përjashtuar nga komunikacioni dhe iu janë konfiskuar dokumentet dhe u janë dorëzuar urdhërpagesat përkatëse, njofton SPB -Ohër.(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments