Sunday, April 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniTaravari bëri iftar me fëmijët me nevoja të veçanta

Taravari bëri iftar me fëmijët me nevoja të veçanta

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët dhe kandidati për president nga koalicioni VLEN, Arben Taravari sot ishte në iftar të përbashkët me fëmijët me nevoja të veçanta, prindërit e tyre, kujdestarët si dhe me punonjësit që kujdesen dhe merren me ta.

Iftari vjen me rastin e shënimit të 21 Marsit — Ditës Ndëkombëtare të Personave me Sindromën Daun.

 

 

“Ky iftar është i veçantë kur je në shoqërimin e atyre që na japin energji dhe mirësi pa fund”, shkruan Taravari.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments