Wednesday, June 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniTallet Menduh Thaçi: Ka gjasa për koalicion me partitë e vogla shqiptare

Tallet Menduh Thaçi: Ka gjasa për koalicion me partitë e vogla shqiptare

Partia Demokratike Shqiptare nuk përjashton mundësinë e koalicionit para-zgjedhor me partitë e vogla shqiptare dhe me shoqata të ndryshme, tha Kreu i PDSH-së Menduh Thaçi në prezentimin e platformës politike “Po vjen vera ka dera” që sipas tij simbolizon të mirën që do tju vjen shqiptarëve me PDSh-në në udhëheqje.

Thaçi tha se partia e tij ka njerëz profesionist të cilët janë të kombinuar me ofertë të mirë.

“Nuk do të flas para kohe, kemi ndoshta gjasat maksimale që me partitë e vogla të shqiptarëve të bëjmë koalicion, por edhe me shoqata të ndryshme, ka kohë për këtë. Në anën tjetër poashtu desha të them se përveç këtyre 100 profesionistëve që i shihni këtu ka dyfish më tepër profesionist, të cilët janë të përgatitur, por normalisht ato i mbajmë të fshehur për shkak se nuk duam të bëhen objekt i represionit”, u shpreh kryetari i PDSH-se, Menduh Thaçi.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments