Thursday, June 20, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniTakimi Zaev-Gashi: Kemi përparime në negociata

Takimi Zaev-Gashi: Kemi përparime në negociata

Pas takimit të kreut të Qeverisë, Zoran Zaev dhe kryetarit të Alternativës, Afrim Gashi, ky i fundit tha shkurt se ka përparime në negociata pa precizuar se për çfarë bëhet fjalë konkretisht. Ndërsa gjatë mbrëmjes së sotme pritet të ketë edhe një komunikatë zyrtare nga ana e Qeverisë për këtë takim. Ky është takimi i tretë i kreut të LSDM-së dhe të Alternativës, për takimin e radhës nuk bëhet e ditur asgjë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments