Tuesday, April 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniTakimi me Albin Kurtin dhe LEN-in, Sela: Taravari aspak s’ka qenë i...

Takimi me Albin Kurtin dhe LEN-in, Sela: Taravari aspak s’ka qenë i koordinuar me Kuvendin Qendror të ASH-së

Kryetari i Kuvendin Qendror të Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela në një deklaratë për TV21 tha se kryetari i ASH-së, Arben Taravari nuk është koordinuar me KQ të partisë për takimin e djeshëm te Albin Kurti me kryetarët e opozitës shqiptare.

TV21: A ka qenë z.Taravari në koordinim me Kuvendin Qendror për takimin që realizoi në Prishtinë?

“Jo aspak. Për çdo detaj tjetër drejtohuni te kryetari”, tha shkurt për TV21 Ziadin Sela, kryetar i Kuvendin Qendror të Aleancës për Shqiptarët.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments