Friday, April 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniSuprizë nga Wizz Air për udhëtarët e Maqedonisë

Suprizë nga Wizz Air për udhëtarët e Maqedonisë

Wizz Air, linja ajrore më e madhe në Evropën Qendrore dhe Lindore, njoftoi një promovim të veçantë PINK FRIDAY, duke ofruar zvogëlimin prej 20% të të gjitha fluturimeve të rezervuara sot, 24 nëntor deri në mesnatë.

Pasagjerët do të jenë në gjendje të gëzojnë ditët e zbritjes gjatë vitit dhe të rezervoni një udhëtim të ri në një nga destinacionet e tyre të preferuar me PINK FRIDAY të sotëm. WIZZ është i sigurt se të gjithë pasagjerët mund të rezervojnë bileta speciale të shpëtimit me një ulje prej 20% në të gjitha fluturimet për të gjitha destinacionet.

Të gjithë udhëtarët e paduruar që planifikojnë pushimet e tyre të ardhshme për sezonin e ardhshëm mund të zgjedhin cilëndo nga 28 destinacionet në dispozicion në rrjetin Wizz Air. Për ata që planifikojnë një pushim nga qyteti, rrjeti WIZZ ofron shumë destinacione emocionuese si: Roma, Berlin, Paris, Stokholm ose Bruksel.

Për herë të parë në ajër-WIZZ AIR ajo e quajti PINK FRIDAY, i cili korrespondon me hartimin e aeroplanit – promovimi i referohet çdo fluturimi, në çdo kohë.

Booster do të përfundojë të premten, më 24 nëntor në ora 11:59, kështu që të gjithë pasagjerët inkurajohen të përdorin këto çmime super-të ulëta.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments