Sunday, June 16, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeKulturëSuper këngëtarët Venera Lumani dhe Lind Islami vijnë mrekullisht me këngën "KUSH"...

Super këngëtarët Venera Lumani dhe Lind Islami vijnë mrekullisht me këngën “KUSH” (VIDEO)

Këngëtarët e njohur Venera Lumani dhe Lind Islami vijnë me një videoklip dhe këngë fantastike “KUSH”, e interpretuar mrekullisht nga çifti tashmë i njohur në të gjitha trojet shqiptare, informon Struga Ekspres.

Dy këngëtarët super të talentuar janë ndër më të kërkuarit në tregun muzikor shqiptar pasi publiku i mirëpret dhe i duartroket vazhdimisht pas çdo kënge të realizuar prej shumē vitesh.

Më poshtu ju sjellim videoklipin e çiftit fantastik Venera Lumani dhe Lind Islami.

(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments