Wednesday, April 24, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniSulmohet polici gjatë kontrollit të lokalit

Sulmohet polici gjatë kontrollit të lokalit

Një polic është sulmuar mbrëmë 30 minuta pas mesnate gjatë kontrollit në një hotileri në Kriva Pallankë.
Policia kumtoi se ngjarja ka ndodhur në Kriva Pallankë në rrugën “Sveti Joakim Osogovski” para objektit të hotilerisë gjatë marrjes së masave dhe aktiviteteve për kontroll në objektin e hotilerisë si dhe kontrollimin e identitetit të personave. Polici nga Kriva Pallanka është sulmuar fizikisht nga S.Gj. (19) nga fshati Konopnica – Kriva Pallankë ku i janë shkaktuar plagë në bark dhe gërvishtje në dorën e majtë dhe në gojë.
S.Gj është arrestuar dhe është mbajtur në stacionin policor me autorizimin e prokurorit publik deri në zbardhjen e plotë të rastit dhe ngrittjen e veprës penale.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments