Friday, March 31, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeMaqedoniSulmohet me thikë mjeku, është në gjendje të rëndë

Sulmohet me thikë mjeku, është në gjendje të rëndë

Mediat online në gjuhën maqedonase raportojnë se një mjek i Klinkës së toksikologjisë në Shkup është therur me armë të ftohtë.
Atij i janë shkaktuar plagë në pjesën e barkut dhe të belit. Plusinfo njofton se policia ka bërë të ditur që plagët janë të rënda dhe se mjeku do t’i shtohet ndërhyrjes kirurgjikale.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments