Wednesday, April 24, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniSulmohet me thikë mjeku, është në gjendje të rëndë

Sulmohet me thikë mjeku, është në gjendje të rëndë

Mediat online në gjuhën maqedonase raportojnë se një mjek i Klinkës së toksikologjisë në Shkup është therur me armë të ftohtë.
Atij i janë shkaktuar plagë në pjesën e barkut dhe të belit. Plusinfo njofton se policia ka bërë të ditur që plagët janë të rënda dhe se mjeku do t’i shtohet ndërhyrjes kirurgjikale.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments