Saturday, April 1, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeMaqedoniKjo ishte arsyeja e plagosjes së mjekut 

Kjo ishte arsyeja e plagosjes së mjekut 

  • Mjeku, i cili u sulmua mbrëmë në hyrje të Qendrës klinike “Nënë Tereza” është N.Z. (48) vjeçar nga f. Sllupçan, rajoni i Kumanovës. 

Ai është plagosur në pjesën e shpinës me mjet të mprehtë nga ana e një personi të panjohur. Policia e konfirmoi rastin dhe informon se dje rreth orës 19:50 në polici është paraqitur se në Qendrën emergjente është sjell një person i plagosur me mjet të mprehtë. Arsyeja për sulmin është llogaritje personale. 

Për MIA-na paraprakisht rastin e konfirmoi edhe drejtori i Klinikës për toksikologji Niko Beqarovski, sipas të cilit, mjeku është jashtë rrezikut për jetë. Mjeku është plagosur kur po vinтe në turnin e natës në punë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments