Wednesday, March 29, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeMaqedoniSulmohen dy policë

Sulmohen dy policë

Një 39 vjeçar me iniciale L.P. është paditur penalisht nga Ministria e Punëve të Brendshme, për shkak se ka sulmuar dy policë, shkruan press24. Sulmi ka ndodhur më 10 tetor të këtij viti, kurse autori është nga Prilepi, transmeton Gazeta Lajm.

L.P. ka qenë duke vuajtur dënim me burg. Më 10 tetor policia e ka e ka dërguar për kontroll në spitalin e Prilepit. Pas kontrollit të kryer, ai është arratisur, por policia për një kohë të shkurtër e ka locuar dhe e ka kapur, njoftoi sot MPB.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments