Sunday, May 26, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiStruge:NJE QYTETAR SULMOHET NGA QENTE

Struge:NJE QYTETAR SULMOHET NGA QENTE

Nje  qytetar  i Struges eshte sulmuar nga qente endacak qe gjenden ne cdo cep te qytetit!

Fotografia shqetesuese e publikuar nga ”I like Struga” tregon kafshimin e rende nga qente endacake te ketij qytetari qe po shihni ne fotografi.

Akoma nuk ka asnje reagim nga komuna e Struges dhe shoqata per mbrojtjen e kafsheve per rastin ne fjale!

Komuna e Struges dhe shume komuna te tjera ne Maqedoni nuk e kane zgjidhur akoma problemin e qenve endacake qe shihen kudo neper qytet!(Struga Ekspres)

 

qente11

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
Previous article
Next article
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments