/div>
Loris
Kupa
ezgif-com-add-text-2
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Qyteti, Slider

Struge:NJE QYTETAR SULMOHET NGA QENTE

Nje  qytetar  i Struges eshte sulmuar nga qente endacak qe gjenden ne cdo cep te qytetit!

Fotografia shqetesuese e publikuar nga ”I like Struga” tregon kafshimin e rende nga qente endacake te ketij qytetari qe po shihni ne fotografi.

Akoma nuk ka asnje reagim nga komuna e Struges dhe shoqata per mbrojtjen e kafsheve per rastin ne fjale!

Komuna e Struges dhe shume komuna te tjera ne Maqedoni nuk e kane zgjidhur akoma problemin e qenve endacake qe shihen kudo neper qytet!(Struga Ekspres)

 

qente11

February 14, 2015

error: Content is protected !!
Struga Ekspres