Saturday, June 15, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeSliderBayerni shenon 8 gola

Bayerni shenon 8 gola

Bayern Munich e ka treguar forcën e vërtet. Ekipi i Pep Guardiolas e ka mposhtur Hamburgun me rezultat të thellë 8:0.

Golat për ekipin bavarez i kanë realizuar Arjen Robben(36 dhe 47), Thomas Muller (21 dhe 55), Robert Lewandowski (56), Frank Ribery (69) dhe Mario Gotze (88)

Pas kësaj fitore, Bayern Munich ka blinduar vendin e parë në tabelë me 52 pikë të tubuara, tetë më shumë sesa Wolfsburg, i cili fitoi ndaj Bayer Lewerkusenit me rezultat 4:5.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments