Wednesday, June 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniStrugë: Kërkesat për letërnjoftime do të pranohen edhe aprovohen urgjentisht

Strugë: Kërkesat për letërnjoftime do të pranohen edhe aprovohen urgjentisht

Të gjithë sektorët për punë administrative të MPB sot në ditën e zgjedhjeve lokale, do të punojnë dhe do të mund të lëshojnë letërnjoftime për qytetarët.

MPB njoftoi se zyrat do të jenë të hapura prej orës 7:00 deri në orën 19:00.

Siç kumtoi MPB, kërkesat për letërnjoftime do të pranohen edhe aprovohen urgjentisht duke përfshirë edhe ditën e djeshme deri në orën 16:30.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments