Friday, March 24, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeQytetiStrugani Lulzim Zhaku-Aliu është njeriu që gjithë jetën e tij ndihmoi sportin...

Strugani Lulzim Zhaku-Aliu është njeriu që gjithë jetën e tij ndihmoi sportin shqiptar pa kursyer asgjë (VIDEO)

Biznesmeni Lulzim Zhaku-Aliu nga Dollogozhda e Strugës është njeriu i cili gjatë gjithë jetës së tij i ndihmoi sportit shqiptar duke e ngritur atë në nivelet më të larta ndërkombëtare.Ai dha gjithçka nga vetja,poashtu edhe materialisht që sportistët shqiptar të arrijnë majat më të larta, shkruan Struga Ekspres.
Për më tepër nëpërmjet te reportazhit të realizuar nga MTV2 (redaksia në gjuhën shqipe), do të mësoni më shumë se sa ka dhënë dhe jep mund Lulzim Zhaku-Aliu për sportin shqiptar (VIDEO)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments