/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Strugani Armend Arsllani propozohet nga Zoran Zaev në postin e zv.ministrit të shëndetësisë
Qyteti, Shëndetësi, Slider

Strugani Armend Arsllani propozohet nga Zoran Zaev në postin e zv.ministrit të shëndetësisë


Strugani Armand Arsllani është nominuar nga Kryeministri Zoran Zaev në postin e zv / ministrit të ri të shëndetësisë, duke zëvendësuar Asim Musën, i cili dha dorëheqjen,informon Struga Ekspres.

Nga 2013 deri në 2014, Arslani ka punuar si mjek÷e në Spitalin e Nefrologjisê në Strugë, dhe nga 2014 është specialist i urologjisë. (Struga Ekspres)

November 8, 2019

error: Content is protected !!
Struga Ekspres