Sunday, June 16, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQyteti"Struga-Trim & Lum" të shtunën e nis xhiron e parë kundër Goblenit

“Struga-Trim & Lum” të shtunën e nis xhiron e parë kundër Goblenit

Skuadra e Struga-Trim Lum do të jetë pa dy futbollistët kryesorë në takimin e së shtunës kundër Goblenit në Kumanovë, në kuadrin e javës së parë të Ligës së dytë-Perëndim.
Struganëve për shkak të lëndimeve do t’ju mungojnë kapiteni Ardit Shaqiri dhe përforcimi i madh Nijaz Lena.

Megjithatë edhe pa këtë dyshe, ekipi strugan, duke ditur ambiciet e drejtuesve të klubit, mbetet favorit në ndeshjen kundër Goblenit.

Takimi Gobleni – Struga Trim Lum do të zhvillohet, të shtunën, në stadiumin e Bashkimit në Kumanovë me fillim prej orës 17:00.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments