Sunday, May 26, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiStruga nuk do të ketë ujë nga ora 01:00 deri në orën...

Struga nuk do të ketë ujë nga ora 01:00 deri në orën 06:00 të mëngjesit

Të nderuar qytetarë,

Ju njoftojmë se, për shkak të temperaturave të larta dhe shmangien e problemeve gjatë furnizimit me ujë, do të ketë restrikcione (kufizime) të ujit në të gjithë territorin e komunës së Strugës, nga ora 01:00 deri në orën 06:00. Restrikcioni do të zgjasë deri në stabilizimin e gjendjes.
Faleminderit për mirëkuptimin!

Me respekt,

NP “Ujësjellës dhe Kanalizim”-Strugë

Почитувани граѓани,

Ве известуваме дека поради високите температури и за да се избегнат проблеми при водоснабдувањето, рестрикции на вода ќе има на целата територија на општина Струга, од 01:00 до 06:00 часот. Ограничувањето ќе трае до стабилизирање на состојбата.
Ви благодариме на разбирањето!

Со почит,

JП „Водовод и Kанализација“ – Струга

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments