Sunday, May 26, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniStruga Ekspres dënon ashpër arrestimin e gazetarit Furkan Saliu

Struga Ekspres dënon ashpër arrestimin e gazetarit Furkan Saliu

Furkan Saliu është arrestuar sot nga policia dhe ky është një akt i dhunshëm dhe mizor për tu ndaluar fjala e lirë në pluralizëm.

Portali Struga Ekspres dënon këtë akt të shëmtuar dhe kërkon nga organet kompetente që të lirohet menjëherë gazetari Furkan Saliu dhe të ushtroj detyrën e gazetarit.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments