Thursday, June 20, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiStruga deri në ora 15:00 nuk do të ketë ujë

Struga deri në ora 15:00 nuk do të ketë ujë

Nga “NP Ujësjellësit dhe Kanalizimeve-Strugë” nga dje njoftuan se sot (e premte) për shkak të punimeve nga EVN, në të gjithë territorin e Strugës nuk do të ketë ujë nga ora 09:00 deri në ora 15:00, shkruan Struga Ekspres.

Ja postimi i plotë i “NP Ujësjellësit dhe Kanalizimeve-Strugë”:

Të nderuar qytetarë,

Ju njoftojmë se, nesër, 05.11.2021 (e premte), për shkak të punimeve nga “EVN”, në të gjithë territorin e Komunës së Strugës nuk do të ketë ujë, nga ora 09:00 deri në orën 15:00.
Faleminderit për mirëkuptimin!

Me respekt,

“NP Ujësjellësit dhe Kanalizimeve-Strugë”

Почитувани граѓани,

Ве известуваме дека утре, 05.11.2021 (петок), поради работи од страна на “ЕВН”, на целата територија на Oпштина Струга, ќе има недостаток на вода, од 09:00 до 15:00 часот.
Ви благодариме на разбирањето!

Со почит,

„ЈП Водовод и Канализација-Струга“

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments