Saturday, June 22, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniA do të mbetet Besa në Qeveri? Arjanit Hoxha në konferencë për...

A do të mbetet Besa në Qeveri? Arjanit Hoxha në konferencë për media në orën 14:00

Pas ngjajeve të fundit që u zhvilluan dhe me vendimin e KSHZ-së për rinumërim të votave në Zhelinë, kishte reagime të shumta nga Lëvizja Besa, përcjell nmk-post

Por pas këtyre ngjarjave, nuk dihet nëse Lëvizja Besa do të mbetet në Qeveri.

Për këtë kanë njoftuar se në orën 14:00, do të flas sekretari gjeneral i Lëvizjes Besa, Arjanit Hoxha.

Kujtojmë se Hoxha ka bërë me dije se rivotimi në Zhelinë mund të jetë shkaktarë për prishje të Qeverisë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments