Saturday, July 13, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeBota“Stop dënimeve kriminale për Lagjen e Trimave”, protesta të mëdha në Vienë

“Stop dënimeve kriminale për Lagjen e Trimave”, protesta të mëdha në Vienë

Të dielën, në Vienë të Austrisë do të organizohet protestë kundër vendimit gjyqësor në shkallën e parë për rastin “Lagja e Trimave”.

Protesta fillon në orën 13, para Amabasadës së Maqedonisë në Vienë.

Siç bëhet e ditur nga këshilli organizativ i kësaj proteste, protesta bëhet për ti tënë “Stop dënimeve kriminale dhe raciste të Gjykatës në Shkup”.

Dje protesta kundër vendimit të Gjykatës Supreme në Shkup ka pasur në Tiranë, të dilën kishte në Shkup, të enjten në Pejë dhe Gjilan kurse të premten në Prishtinë./albeu/

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments