Thursday, February 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniSTAVREVSKI E QUAN KOPIL JANAKIEVSKIN

STAVREVSKI E QUAN KOPIL JANAKIEVSKIN

Nga publikimi pare i pergjimeve,biseda Stavrevski- Jankullovska

Gjatë bisedës, për të cilën kryetari i LSDM-së thotë se është mes Stavrevskit dhe Jankullovskës, dëgjohet në një moment se si Stavrevski e quan “Milen”  kopil. Jankullovska e përmend Milen (me siguri Janakievskin), kurse Stavrevski thotë “ai është një ndër kopilët më të mëdhenj”. Biseda gjatë tërë kohës ka të bëjë me harxhimet e padurueshme të cilat bën qeveria.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments