Sunday, June 16, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiSPB: Kapen me heroinë dy të rinj në Strugë

SPB: Kapen me heroinë dy të rinj në Strugë

Më 29.09.2021 rreth orës 18.30 në rrugën “Slavej Planina” në Strugë, policët nga stacioni policor në Strugë arrestuan M.A (28) dhe M.I (33), të dy nga Dibra, sepse në to ishte gjetur heroinë. Pasi çështja të dokumentohet plotësisht, kundër tyre do të ngrihet një akuzë e përshtatshme.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments