Wednesday, May 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiSPB: Aksident në Strugë, lëndohet një person

SPB: Aksident në Strugë, lëndohet një person

Me datë 11.01.2020 ne ora 13.00 te rethrotullimi në afërsi te një hoteli në Strugë ka ndodhur aksident automobilistik në mes automjetit ,,Audi ,,me targa te Prilepit e drejtuar nga një shofer nga fshati Livadhi i Strugës dhe dhe një mjeti transportues ,,Ford Tranzit,,me targa të Shkupit e drejtuar nga një shofer nga fshati Koroshishtë.Në aksident është lënduar drejtuesi i mjetit transportues.Në vendngjarje kqyrje kane kryer ekipet policore.

Njofton Sektori për punë të Brendëshme Ohër Zyra për marëdhënie me publikun

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments