Saturday, June 3, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeQytetiSPB: Aksident në Strugë, lëndohet një person

SPB: Aksident në Strugë, lëndohet një person

Me datë 11.01.2020 ne ora 13.00 te rethrotullimi në afërsi te një hoteli në Strugë ka ndodhur aksident automobilistik në mes automjetit ,,Audi ,,me targa te Prilepit e drejtuar nga një shofer nga fshati Livadhi i Strugës dhe dhe një mjeti transportues ,,Ford Tranzit,,me targa të Shkupit e drejtuar nga një shofer nga fshati Koroshishtë.Në aksident është lënduar drejtuesi i mjetit transportues.Në vendngjarje kqyrje kane kryer ekipet policore.

Njofton Sektori për punë të Brendëshme Ohër Zyra për marëdhënie me publikun

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments