Thursday, June 1, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeMaqedoniArben Taravari: Qëllimi i bashkimit është të mposhtet bindshëm BDI

Arben Taravari: Qëllimi i bashkimit është të mposhtet bindshëm BDI

“Po, është shumë e vërtetë që faktorë me relevancë nga Republika e Shqipërisë dhe Republika e Kosovës, janê shumë të interesuar që të ndodh koalicionimi trepalësh ASH-AAA-BESA, me të vetmin qëllim që BDI të mposhtet bindshëm dhe të shkon në opozitë.
Natyrisht, që këtu nuk janë të kyçur Ambasadat e shteteve shqiptare dhe as Prishtina dhe as Tirana zyrtare, njësoj sikur me rastin e platformës së partive politike parlamentare shqiptare të vitit 2017.
z.Ali Ahmeti e di shumê mirê, kush janë këto faktor me relevancë nga këto dy shtete.” shkruan Taravari

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments