Friday, February 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeShqipëriSpahiu: Ismail Qemaili gaboi, flamuri kuq e zi duhej të ngritet në...

Spahiu: Ismail Qemaili gaboi, flamuri kuq e zi duhej të ngritet në Shkup për një Shqipëri të Madhe

Kreshnik Spahiu ka “goditur” në ditët më të shënuara për shqiptarët. Ndërkohë që në trojet shqiptare po festohet 28-29 Nentori, themeluesi i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu shkruan se Ismail Qemali ka gabuar, transmeton Express.
Sipas tij, flamuri shqiptar Kuq e Zi nuk duhej ngritur në Vlorë por në Shkup, për një Shqipëri të Madhe.

“Ismail Qemali gaboi? Flamuri duhet të ngrihej në Shkup për një Shqipëri të madhe dhe jo në Vlorë për një Shqipëri të vogël”- shkruan Kreshnik Spahiu në Facebook.

Rikujtojmë që Spahiu është tërhequr nga politika dhe partia e tij.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments