Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniSot ka vetëm shi, në mal ka borë

Sot ka vetëm shi, në mal ka borë

Sot në Maqedoni do të mbajë mot me vranësira, pasdite me reshje të përkohshme lokale, ndërsa në viset malore me dëborë, veçanërisht në pjesët perëndimore dhe jugore.

Temperaturat do të sillen nga minus 1 deri më 1o gradë celsius. Në Shkup do të mbajë mot i ngjashëm, me vranësira dhe shi. Temperaturat do të sillennga minus 2 deri më 11 gradë celsius.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments