Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniMjegulla bën të padukshme rrugën në Strazhë

Mjegulla bën të padukshme rrugën në Strazhë

Në Krushevë dhe në Strazhë është ulur shikueshmëria për shkak të mjegullës.
LAMM ka njoftuar se shikueshmëria në Krushevë është ulur deri në 100 metra, ndërkaq në Strazhë 20 deri në 40 metra.

Në rrugët tjera, trafiku realizohet në krosi të lagështa.

Në vendaklimet kufitare nuk ka pritje të gjata për hyrje dhe dalje nga shteti.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments