Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniSot është koha me shi

Sot është koha me shi

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira të ndryshueshme, në më shumë vende me reshje të shiut të përcjella me bubullima. Në male reshjet do të jenë me dëborë. Do të fryjë dhe erë e dobët deri në të përforcuar nga drejtimi perëndimorë.

Temperatura minimale do të jetë në interval prej 2 deri në 8, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 9 deri në 14 gradë.

Në Shkup moti do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe me reshje të kohëpaskohshme të shiut. Do të fryjë dhe erë e dobët nga drejtimi jugperëndimorë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments