Wednesday, May 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniSot është koha me diell

Sot është koha me diell


Moti gjatë ditës së sotme do të jetë stabil, gjatë ditës me diell dhe erë e dobët në drejtimin verior.
Temperatura minimale do të jetë prej 0 deri 7 gradë celsius ndërsa temperatura maksimale maksimale do të jenë prej 22 deri më 29 gradë Celsius.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments