Sunday, March 26, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeMaqedoniSot është ditë me diell

Sot është ditë me diell

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe me pa mjegulla në gjithë territorin e vendit.

Temperaturat e ditës do të lëvizin nga 0 deri në 10 gradë celsius.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments