Sunday, May 19, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniSot do të ketë çmime të reja të naftës dhe benzinës

Sot do të ketë çmime të reja të naftës dhe benzinës

Ko.misioni Rregullator për Energjetikë (KRRE) gjatë ditës së sotme pritet të shpall çmimet e reja të derivateve të naftës të cilat do të hyjnë në fuqi nga mesnata dhe do të vlejnë deri të hënën e ardhshme.

Me vendim të KRRE-së javën e kaluar çmimet me pakicë të bezinës shënuan ulje për 0.50 den ndërsa çmimi i dizelit nuk u ndryshua.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments