/div>
Loris
Kupa
ezgif-com-add-text-2
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Filipçe: Struga sot ka 27 të infektuar me koronavirus, Maqedonia ka 990 dhe 24 të vdekur! Ja nga cilat qytete janë
Maqedoni, Slider

Filipçe: Struga sot ka 27 të infektuar me koronavirus, Maqedonia ka 990 dhe 24 të vdekur! Ja nga cilat qytete janë

Gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 2655 teste, 990 persona kanë rezultuar pozitivë me virusin korona:

Shkup-378, Kumanovë-48, Dibër-6, Shtip-51, Prilep-55, Tetovë-39, Strugë-27, Veles-54, Manastir-44, Ohër-39, Kavadarc-24, Gostivar-54, Gjevgjeli- 16, Strumicë-19, Kriva Pallankë-3, Radovish-3, Krushevë-4, Koçan-27, Probishtip-2, Demir Hisar-3, Makedonski Brod-4, Pehçevë-4, Berovë-9, Vallandovë-1, Vinic -10, Delçevë-8, Kratovë-3, Sveti Nikollë-11, Kërçovë-14, Resnjë-11 dhe Negotinë-19.

24 pacientë kanë humbur betejën me korona virusin.

Shkupi-7, Kvadarci-3, Kërçova-3, Strumica-3, Manastiri-2, Berova-1, Dellçeva-1, Gositvar-1, Shtip-1, Prilep-1, Tetovë-1.

November 15, 2020

error: Content is protected !!
Struga Ekspres