Sunday, June 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniSOT 'BOMBA' NUMER 5

SOT ‘BOMBA’ NUMER 5

SOT ‘BOMBA’ NUMER 5  DO TE SHPERTHEJE NGA LSDM-JA DHE KRYETARI I SAJ ZORAN ZAEV.

‘Bomba’ numer 5 e ka radhen te shpertheje sot nga ora 14:00 ne konferencen per shtyp qe do te realizoj partia e LSDM-se.Sot priten pergjime te reja te publikohen nga Zoran Zaev.Kjo konference u paralajmerua nga vet LSDM-ja.

(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments