Monday, March 20, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeMaqedoniSot bëhet varrimi i 16 vjeçarit i cili u gjet pa shenja...

Sot bëhet varrimi i 16 vjeçarit i cili u gjet pa shenja jete tek Banja e Tetovës

Sot pas namazit të Xhumasë do të bëhet varrimi i 16 vjeçarit i cili u gjet pa shenja jete tek Banja e Tetovës. Lajmin e kanë bërë të ditur familjarë të Behar Sulejmanit.

“Të Allahut jemi dhe te Ai do të kthehemi”
Zoti të shperbleft me xhehnet Behar

Varrimi bëhet, pas namazit të xhumas.”, njoftojnë të afërmit e 16 vjeçarit nga fshati Novo Sellë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments