Sunday, October 1, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiSonte në Strugë, buzë Drinit të Zi hapet lokali më i ri...

Sonte në Strugë, buzë Drinit të Zi hapet lokali më i ri “FLOW BAR+CAFFE” (FOTO)

Sonte në Strugë,buzë Drinit të Zi hapet lokali më i ri “Flow Bar+Caffe”.
Flow Bar Caffe vjen ndryshe për klientët e saj të rinjë.Argëtim dhe kënaqësi të pish një kafe me miqtë nën tingujtë e muzikës së përzgjedhur dhe buzë Drinit të Zi!Mos e lër pa shkuar,sepse atje do të takohen të gjithë!

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments