Thursday, June 20, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniSkandaloze/ Turp dhe tallje me gjuhën shqipe (FOTO)

Skandaloze/ Turp dhe tallje me gjuhën shqipe (FOTO)

Kjo fotografi që po shihni është fotografuar në Matkë!

Mbishkrimi që paralajmëron turistët është një tallje e ulët me gjuhën shqipe.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments