Sunday, May 26, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeSliderSKA FITUES

SKA FITUES

Perballjet e para te liges se kampioneve nuk nxorren asnje fitues ne fushe!

Super perballja PSG-Chelseai ishte nje loje shume e bukur nga te dy ekipet.Ivanovic shenon golin e epersise per Chelsean ne pjesen e pare por ishte Cavani ai qe barazoi ne pjesen e dyte per ekipin e tij te PSG-se.

Perballja tjeter Shakhtar -Bayern Munich mbaroi pa gola.Lojtari i Bayernit,Xabi Alonso ndeshkohet me karton te kuq ne minuten e 65 pasi mori dhe kartonin e dyte brenda ketyre minutave.

PSG 1 – 1 CHELSEA

SHAKHTAR 0- 0 BAYERN MUNICH.

(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments