Friday, April 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeSliderSi të duheni edhe më shumë pas grindjes

Si të duheni edhe më shumë pas grindjes

Grindjet e pashmangshme me të dashurin tuaj nuk do të thotë që do të shkaktojnë turbulenca ndërmjet jush.

Nëse merrni qëndrim të drejtë, konfliktet vërtet mund t’i kontribuojnë mirëkuptimit dhe respektimit më të mirë reciprok. Po. E kemi shumë seriozisht!

Debatet me të dashurin nuk janë argëtuese, mirëpo herë-herë ato ndodhin. Dhe kur të ndodhin, mbase brengoseni që do të prishin marrëdhënien dashurore dhe afërsinë të cilën deri tani e keni ndërtuar.

Nëse për ndonjë arsye ziheni me partnerin, pas kësaj duhet të bëni marrëdhënie seksuale. Seksi pas një zënke është më i miri!

Ata të cilët fillojnë marrëdhëniet seksuale pas ndonjë mosmarrëveshjeje, pohojnë se seksi në këtë moment është shumë i mirë, eksploziv dhe i jashtëzakonshëm.

Megjithatë, nuk janë të paktë edhe ata që thonë se një veprim i tillë është jashtë çdo rregulli, pasi që ata as që mund të mendojnë për seks pas përleshjeve që kanë pasur njëri me tjetrin.

Në rastet kur partnerët shumë shpesh zihen me njëri-tjetrin, vjen deri te tradhtia. Kjo tradhti nuk është domosdoshmërisht pasojë e zënkës dhe temës që bart mosmarrëveshja, mirëpo është pasojë e rritjes së nivelit të testosteronit, i cili në asnjë mënyrë nuk mund të eliminohet.

Gjatë zënkës, niveli i testosteronit rritet shumë, gjë që pasohet me rritje të epshit. Meshkujt që shumë zihen, ecin sikur bomba të tempuara dhe kërkojnë shansin e çlirimit, dhe kështu tradhtojnë.

Ekziston edhe një tjetër mënyrë për të eliminuar testosteronin. Ata të cilët zënka nuk i bën të kërkojnë marrëdhënie seksuale, mund të eliminojnë testosteronin duke u pajtuar dhe duke u përkëdhelur.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments