Sunday, October 1, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiShumë lindje në Strugë, Manastir dhe Kumanovë

Shumë lindje në Strugë, Manastir dhe Kumanovë

Saktësisht në mesnatë, në Manastir kanë lindur bineq të gjinisë mashkull dhe janë fëmijët e parë të lindur për këtë vit, transmeton Express.
Sipas mjekëve, pas tyre kanë lindur edhe dhjetë fëmijë tjerë. Në Kumanovë kanë lindur katër fëmijë. I pari quhet Erion dhe kishte 3,4 kilogram, 51 cm i gjatë.

Në Strugë, fëmija i parë i lindur është mashkull, ndërkaq pas tij u lindën edhe tre të tjerë.

Në Gostivar, fëmija i parë i lindur në vitin 2018 është vajzë, me peshë prej afër 4 kg dhe gjatësi 54 cm. Fëmija i parë në Çair është Davidi i cili mori disa dhurata nga kryetari i komunës, Visar Ganiu.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments