Sunday, June 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniShtrenjtohet nafta dhe benzina

Shtrenjtohet nafta dhe benzina

Nga mesnata do të ketë çmime të reja për benzinën dhe naftën, njofton Struga Ekspres.

Sipas vendimit të Komisionit Rregullator të Energjisë, derivatet e naftës do të rriten me një denarë.
Nga mesnata, çmimi me pakicë i Eurosuper BS-95 do të jetë 73,50 denarë për litër, Eurosuper BS-98 do të jetë 75 denarë, ndërsa Eurodiesel (D-E V) do të jetë 67 denarë.(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments