Sunday, June 16, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniShtrenjtohet nafta dhe benzina

Shtrenjtohet nafta dhe benzina

Benzina Eurosuper BS-95 nga mesnata do të shtrenjtohet për gjysmë denarë, ndërsa çmimi me pakicë i Eurosuper BS-98, Eurodizelit dhe vajit ekstra të lehtë do të mbetet i pandryshuar.

Sipas vendimit të Komisionit Rregullator për Energjetikë, çmimi i ri i Eurosuper-95 do të jetë 71.50 denarë për litër.

Çmimi i Eurosuper BS-98 mbetet 73 denarë, Eurodizelit 62.50 denarë dhe i vajit ekstra të lehtë do të mbetet 51.50 denarë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments