Tuesday, May 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoni“Shqiptari i mirë, shqiptari i vdekur”, komitët maqedonas ofendojnë shqiptarët në mes...

“Shqiptari i mirë, shqiptari i vdekur”, komitët maqedonas ofendojnë shqiptarët në mes të sheshit të Shkupit (VIDEO)

Përpara ndeshjes Vardari- Shkup, sërish një grup i tifozëve “Komiti” kanë kënduar këngë ofenduese kundër shqiptarëve.

“Shqiptar i mirë është shqiptar i vdekur” dhe brohoritje tjera anti-shqiptare edhe atë në mes të qytetit të Shkupit.

Nuk është hera e parë që tifo grupi “Komitët” përdorin gjuhë të urrejtjes, ndërsa përdorimi i fjalorit të tillë mbetet pa u ndëshkuar nga institucionet përgjegjëse.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments