Thursday, February 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniShqiptarët që përkrahën Zaevin të revoltuar nga sjellja e funksionarëve të LSDM-së

Shqiptarët që përkrahën Zaevin të revoltuar nga sjellja e funksionarëve të LSDM-së

Shqiptarët që e përkrahen LSDM-në, në zgjedhjet parlamentare dhe lokale janë të revoltuar nga sjellja e funksionarëve të LSDM-së.
Disa mbështetës nga Saraji thonë se, tani pas mbarimit të zgjedhjeve lokale as që meret parasishë aktiviteti dhe mundi i tyre për zgjedhje.

Ata, thonë se para zgjedhjeve kanë pasur pretime të shumta, ndërsa ata, tani nuk po përmbushen nga zyrtarët e LSDM-së.

Sipas tyre, ‘LSDM ka mashtruar disa individë, vetëm e vetë për të marë votat, ndërsa tani nuk na trajtojnë aspak’. Në zgjedhjet parlamentare LSDM në Saraj, mori gjithsej 3000 vota, ndërsa votat nuk kanë munguar as në zgjedhjet lokale.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments