Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiShpërthen veteran i UCK-së, nga Struga, Izmit Nura: Është e rënd krenaria...

Shpërthen veteran i UCK-së, nga Struga, Izmit Nura: Është e rënd krenaria e vrarë nga soji i udb-ashve dhe i fëmijëve të tyre

Ish luftëtari i UCK-së nga Struga, Izmit Nura i cili është dekoruar edhe nga Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaci me urdhrin luftëtar i lirisë”Adem Jashari” për kontributin në clirimin e Kosovës ka kujtuar kontributin e dëshmorëve për clirimin e tokave shqiptare.Por, Nura nuk është ndalur këtu , ai duke i referuar aktualitetit shpërthen duke thënë se krenaria është e vrarë nga soji i udb-ashëve dhe fëmijëve të tyre.’’Çdo ditë e më rënd e kam të mbaj mbi supe kët urdhër… jetojm nga fryma dhe gjaku i juaj dhe i gjith dëshmorëve… ësht e rënd krenaria e vrar nga soji i udb-ashve dhe i fëmijëve të tyre, por më e rënd ësht kur miqtë , shokët vëndohen në shërbim të tyre…por në fund ne do të fitojm… LAVDI për ju o themel i tokës meme’’shkruan Nura.(Strugalajm.com)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments