Saturday, June 15, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiShkëlqejnë në Tetovë nxënësit e SHFK “Murat Labunishti” në lëndën e...

Shkëlqejnë në Tetovë nxënësit e SHFK “Murat Labunishti” në lëndën e Kimisë dhe Gjeografisë (FOTO)

SHFK “Murat Labunishti” sukses edhe ne rradhët e garave shkencore

Shkollat ndërkombëtare “Maarif International Schools – Tetovë”, sot në datë 30.11.2022, e Mërkurë organizuan panair dhe garë shkencore për projekte të ndryshme. Nxënësit tonë u vlerësuan nga një komision i përzgjedhur i profesorëve universitar,me moton “World Science Day- dita boterore e shkences “me çka edhe u shpërblyen me vendin e dytë (2) dhe të tretë(3) në lëndën e kimisê dhe gjeografi!
Suksese!

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments