Sunday, June 4, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeMaqedoniShkarkohet kryeshefi, ngacmonte seksualisht kolegen e tij

Shkarkohet kryeshefi, ngacmonte seksualisht kolegen e tij

Kryeshefi i Stacionit Policor (SP) Gazi Babë është shkarkuar nga detyra nën pretekstin se gjatë vitit 2019 disa herë, ndërsa së fundmi më 7 nëntor të vitit të kaluar duke shfrytëzuar pozicionin e kryeshefit, seksualisht ka shqetësuar një nëpunëse të policisë të punësuar në stacionin në fjalë. Deri tek ky konstatim ka ardhur Shërbimi për Kontroll të Brendshëm dhe standarde profesionale në koordinim me SPB-Shkup, pas marrjes në pyetje dhe bisedave informative me të gjithë të involvuarit në këtë rast.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments