Tuesday, March 28, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeQytetiShiu i rrëmbyeshëm vështirëson trafikun në Strugë

Shiu i rrëmbyeshëm vështirëson trafikun në Strugë

Shiu i rrëmbyeshëm që po bie vazhdimisht në Strugë, ka shkaktuar një tollovi në trafik duke ua vështirësuar vozitësve qaarkullimin e lirë me makinë nga frika e ndonjë aksidenti, shkruan Struga Ekspres.

Edhe nga policia rrugore rekomandohet që shoferët të kenë kujdes gjatë vozitjes.

Kujtojmë se edhe gjatë ditës së sotme shiu ka rënë vazhdimisht në Strugë dhe rrethinë.(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments