Thursday, February 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiShiu i rrëmbyeshëm vështirëson trafikun në Strugë

Shiu i rrëmbyeshëm vështirëson trafikun në Strugë

Shiu i rrëmbyeshëm që po bie vazhdimisht në Strugë, ka shkaktuar një tollovi në trafik duke ua vështirësuar vozitësve qaarkullimin e lirë me makinë nga frika e ndonjë aksidenti, shkruan Struga Ekspres.

Edhe nga policia rrugore rekomandohet që shoferët të kenë kujdes gjatë vozitjes.

Kujtojmë se edhe gjatë ditës së sotme shiu ka rënë vazhdimisht në Strugë dhe rrethinë.(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments