Saturday, June 15, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiSherr në Strugë

Sherr në Strugë

Me datë 07.08.2023 rreth orës 00:30, në rrugën “Gjuro Salaj” në Strugë është prishur rendi dhe qetësia publike ku gjashtë të mitur sulmojnë personin F.A të gjithë nga Struga.

Pas zbardhjes dhe dokumentimit të plotë të ngjarjes, MPB Strugë do të dorëzojë raportin përkatës.(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments